Акційні пропозиції від Файберлінк!
Ознайомитися:
31 Січня 2019

Акційні пропозиції від Файберлінк!

Акція для жителів багатоповерхівок.
Підключись до ФайберЛінк за 1 грн та користуйся інтернетом лише за 75грн/м. на протязі 12 місяців зі швидкістю 100 мбіт/сек.або отримай рік доступу до інтернету без абонплати, сплативши 700 грн.
Замовляй підключення та економ понад – 1500 грн.

  • Акційна пропозиція діє в багатоповерхових будинках м. Гадяч лише для нових абонентів, квартири яких раніше не були підключені до мережі “ФАЙБЕРЛІНК”, а також абонентів, котрі не користувалися нашими послугами більше 4-х місяців до дати замовлення акційного підключення.
  • Скористатися пропозицією можна в багатоквартирних будинках, за наявності технічної можливості та в межах покриття мережі “ФАЙБЕРЛІНК”.
  • Після закінчення акційного періоду тарифи будуть автоматично переведені на регулярний тарифний план “А100” 100мбіт/сек – відповідно до діючих тарифів

Акція діє до 31.05.2019.

Акція для приватного сектору (м. Гадяч та сіл Полтавської та Сумської області)
Підключись до інтернету лише за 490 грн. та заощадь понад 1000 грн.
Деталі акції:

  • При підключенні ви отримуєте обладнання в безкоштовне використання на протязі всього користування послугами Файберлінк.
  • Надане обладнання знаходиться під постійною гарантією.
  • Підключення можливе за наявності технічної можливості та в межах покриття мережі “Файберлінк”.

Акція діє до 31.05.2019.

Акція для квартир в Липовій Долині “Інтернет 100 Мегабіт за 99 грн/міс”
Деталі акції:
Підключись до мережі інтернет провайдера Файберлінк та отримай 100 мегабіт високошвидкісного інтернету всього за 99 гривень на місяць на протязі 6 місяців!
Замовляй підключення та економ на інтернеті понад 700 грн та витрачай їх на свої потреби!
Поспішай! Акція діє до 31 травня 2019 року!
Умови акції:

  • Акційна пропозиція діє лише для нових абонентів, квартири яких раніше не були підключені до мережі “ФАЙБЕРЛІНК”, а також абонентів, котрі не користувалися нашими послугами більше 4-х місяців до дати замовлення акційного підключення.
  • Скористатися пропозицією можна в багатоквартирних будинках смт. Липова долина, за наявності технічної можливості та в межах покриття мережі “ФАЙБЕРЛІНК”.
  • Після закінчення акційного періоду тарифи будуть автоматично переведені на регулярний тарифний план “D100” 100мбіт/сек – відповідно до діючих тарифів.

Приєднуйтесь до дружньої родини інтернет провайдера Файберлінк!
Акція діє до 31.05.2019.
 

Іншi новини
31 Січня 2019
Акційні пропозиції від Файберлінк!

Акція для жителів багатоповерхівок. Підключись до ФайберЛінк за 1 грн та користуйся інтернетом лише за 75грн/м. на протязі 12 місяців зі швидкістю 100 мбіт/сек.

Читати деталi
22 Січня 2019
Шановні абоненти!

Шановні абоненти! Звертаємо Вашу увагу на те, що в зв’язку з постійним підвищенням вартості обладнання,міжнародного інтернет-трафіку та ресурсів,

Читати деталi
24 Грудня 2018
Графік роботи офісу під час зимових свят.

Шановні клієнти! У звязку із новорічними святами, наш офіс не працюватиме 1-го та 7-го січня 2019 року.

Читати деталi